
Molton hoeslaken 90x55 - Premium kwaliteit
Niet op voorraad
Informeer mij over beschikbaarheidOmdat er bij je pasgeboren baby nog wel eens ongelukjes gebeuren tijdens hun slaap, is het belangrijk om het matras goed te beschermen. Met deze molton hoeslaken geef je een extra beschermlaagje tegen bacteriën en andere ongewenstheden. De molton plaats je direct over het matras, om er vervolgens een hoeslaken overheen te trekken.
De molton is vervaardigd uit 80% katoen en 20% polyester en heeft een elastieke rand rondom, waardoor hij goed op zijn plaatst blijft zitten.
Met de afmeting van 55x90cm is deze molton enkel geschikt voor onze Cosleeper Nuage.
Meer informatie
- Afmeting: 55x90cm, geschikt voor onze cosleeper Nuage
- Past om matrassen van maximaal 10cm dik
- Materiaal: 80% katoen, 20% polyester
- Voorzien van een elastische band
- Kleur: wit
- Wasvoorschrift: 60 graden
- Zeer goed ademend
Ben je toch niet tevreden over je product? Dat is vervelend, maar het goede nieuws is dat we altijd een oplossing kunnen vinden. Voor al je aankopen bij Petite Amélie geldt een bedenktermijn van 14 dagen na levering.
Let op: Is je bestelling beschadigd aangekomen? Maak dan een foto van de beschadigde verpakking of de beschadigde onderdelen en stuur deze samen met je orderinformatie naar hallo@petiteamelie.nl. Dan bekijken we samen hoe we dit zo goed mogelijk kunnen oplossen.
Als je een product wilt retourneren, vragen we je eerst contact met ons op te nemen via hallo@petiteamelie.nl. Dit zorgt voor een snellere en soepelere afhandeling.
→ Hier lees je alles over de procedure voor het retourneren.
Je kunt een artikel alleen retourneren als:
- het compleet is (als het artikel niet compleet is, kunnen we een waardevermindering in rekening brengen),
- het in originele staat is en, voor zover mogelijk, in de fabrieksverpakking zit.
Voor alle details over het herroepingsrecht verwijzen we naar paragraaf 6 van onze algemene voorwaarden.
The information below is required for social login
Inloggen
Creëer een nieuw account